Valentin Leflaive

CHAMPAGNES DE LIEUX

Šampaňské Valentin Leflaive jsou jedinečné cesty přes lieux-dits a crus Côte des Blancs a Montagne de Reims. S názvem Leflaive získává toto know-how dějového přístupu a průhlednosti svůj plný význam. Ze sklepa v Ogeru ochutnáváme autentická šampaňská, která odhalují to nejlepší z chardonnay a pinot noir, a přitom jedním okem sledují mapu.

 

Rodinné dobrodružství

Valentin Leflaive je pozvánkou k objevování toho nejlepšího, co Champagne nabízí, exkurzí do terroirů a vzpomínek. Z každé degustace udělá nezapomenutelný zážitek, protože je především plodem rodinného dobrodružství.

 

Cesta časem

Příběh Valentina Leflaiva má své kořeny v historii rodiny Leflaive v Puligny-Montrachet, která byla po několik staletí vedena láskou k Chardonnay a Pinot Noir a hledáním přesnosti ve výrazu burgundských terroirů.

Odvaha riskovat se stala charakteristickým znakem Oliviera Leflaiva. Od roku 2015 se v Ogeru, v srdci velkých terroirů Côte des Blancs, píše nová kapitola, a to Champagne de Lieux. Olivier pro tento nový, svěží a lehce nekonvenční projekt zvolil křestní jméno svého syna Valentina, narozeného v roce 2007.

Cena

14692250
114692250
4 položek celkem
Zpět do obchodu