Neohodnoceno

PRINCES TOUR EIFFEL DE VENOGE - Brut

Elegantní láhev připomíná aristokracii z počátku 20. století, kdy bylo šampaňské prezentováno v křišťálových lahvích. Cuvée Princes Tour Eiffel z De Venoge je šampaňské brut (6 gr / litr) charakterizované svou jemností a rovnováhou. Je zpracován z Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier ve stejném poměru. Toto cuvée nabízí trvalé květinové patro s lehkou a bohatou pěnou. Vůně jsou jemné a složité.

Pinot Noir (33%)

Ppinot Meunier (33%)

Chardonnay (33%)

 

Skladem
Kód: 1437
2 300 Kč
Kategorie: De Venoge

 

Maison De Venoge byla oficiálním partnerem světové výstavy v roce 1899, kdy byla slavnostně otevřena Eiffelova věž. K oslavě 130. výročí věže vytvořila Maison De Venoge speciální edici cuvée.

Maison De Venoge vzkřísil mýtické Cuvée des Princes vytvořené v roce 1864 Josephem de Venoge na počest prince Oranžského. Elegantní láhev připomíná šlechtické zvyky z počátku 20. století, kdy bylo šampaňské prezentováno v křišťálových lahvích.

Cuvée Princes Tour Eiffel z De Venoge je brutální šampaňské (6 g / litr), které se vyznačuje svou jemností a vyvážeností. Je zpracován ve stejném poměru od Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier. Toto cuvée nabízí vytrvalé květinové patro s lehkou a bohatou pěnou. Vůně jsou jemné a složité.

Toto Cuvée de Prestige je ideální pro aperitiv. Cuvée Princes Tour Eiffel od Maison De Venoge se prezentuje v elegantním dárkovém balení a je k dispozici v omezeném množství: pouze 10 000 lahví se 6 různými drátěnými výrobky.