Cuvée Fleur de passion 2007

Champagne 'Fleur de Passion' 2007 Brut od Diebolt-Vallois je Dům top prestige cuvée . Při hledání dokonalého výrazu terroiru Cramant se toto čisté šampaňské Chardonnay vyrábí jako Blanc de Blancs pouze z nejlepších hroznů a vinné révy v nejlepších letech.

Hrozny, které vyvinul v roce 1953 Jacques Diebolt společně se svým dědečkem, pocházejí z 50 až 65 let staré révy ze 7 různých pozemků, které rostou výhradně v komunitě Grand Cru v Cramant . Pro ročník 2007 to jsou Gouttes d'Or, Pimonts, Champs du Prévôt, Fourches, Buzons, Gros Monts a Rouillées.

Šampaňské se nejprve kvasí a nechává zrát ve starých dubových sudech po dobu nejméně 6 měsíců a poté se ponechá na kvasnicích přibližně 8 let . „Fleur de Passion“ 2007 Brut je nekompromisně tradiční šampaňské, které není ani rafinované, ani filtrované. Dokonce i jablečno -mléčné kvašení je blokováno. Nic by nemělo víno stresovat, nic by nemělo odvádět pozornost od síly a minerality terroiru Cramant .

„Fleur de Passion“ 2007 Brut je vzácné a delikátní šampaňské, komplexní, intenzivní as dlouhým závěrem.

Dokonale představuje ducha šampaňského Diebolt-Vallois.

Skladem
Kód: 213
3 370 Kč
Kategorie: Diebolt - Vallois
750 ml:

Popis produktu není dostupný

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení